ROXXY BL Outrunner C27-13-1800 kV
Op voorraad
  • 2500+ artikelen op voorraad
  • 14 dagen bedenktijd
Omschrijving
14-polige BL externe rotormotor met Ø27 mm
Dit maakt het ideaal voor directe aandrijving.
• Hoge efficiëntie door maximale koperopvulling en het gebruik van hoogwaardige neodymiummagneten.
• Soepele werking dankzij grote precisiekogellagers
Geschikt voor;
Elektrische zweefvliegtuigen tot 300 g
Schaal- en sportvliegtuigen tot 250 g
Kunstvlucht- en 3D-vliegtuigen tot 160 g
Geschikte propellers zijn te vinden in de ROXXY®-Mot-Prop-Finder onder "Downloads".
Kenmerken
  • Motor; Borstelloze buitenrotor
  • Motordiameter; Ø27 mm
  • Omwentelingen per volt; 1800 kV
  • Motorvermogen; 110 W
  • Motorasdiameter; Ø2,00 mm
  • Gewicht; 20 gr
  • Min. spanning; 7 V
  • Max. spanning; 12 V