KST SV4012-12 42 kgcm @ 13 V (8,4-13 V)
Op voorraad
  • 2500+ artikelen op voorraad
  • 14 dagen bedenktijd
Omschrijving
Met een breed ingangsspanningsbereik van 8,4–13 V is hij compatibel met 2S-3S LiPo-accu’s. De volledig aluminium behuizing en dubbele kogellagers zorgen voor uitstekende warmteafvoer en hoge schokbestendigheid.
Bijzonderheden;
  • SHV (Super High Voltage) DC 12V  of rechtstreeks aangedreven via 3S LiPo
  • Ondersteunt 8,4–13,0 V hoogspanning
  • Hoog koppel en uitzonderlijke snelheid
  • Vierpolige borstelloze DC-motor
  • Grote standaard uitslaghoek (programmeerbaar)
  • Dubbele kogellagers
  • Gehard stalen tandwielen
  • Geschikt voor RC-auto’s, vaste-vleugelvliegtuigen en robotica
Kenmerken
  • Nominale Spanning; DC 12,0 V
  • Spanningsbereik; DC 8,4 - 13,0 V
  • Koppel;
    • 35,0 Kgcm @8,4 V
    • 40,0 Kgcm @12,0 V
    • 42,0 Kgcm @13,0 V
  • Snelheid;
    • 0,16 sec/60° @8,4 V
    • 0,12 sec/60° @12,0 V
    • 0,10 sec/60° @13,0 V
  • Werkfrequentie; 1520 μs / 333 Hz
  • Standaard Hoek; ±100° = 200° Totaal
  • Temperatuurbereik; -10℃……+65℃
  • Zachte Start; Programmeerbaar
  • Programmeerbaar; Ja
  • Motortype; Brushless DC Motor
  • Tandwielmateriaal; Stalen Tandwielen 25T-6
  • Positiesensor; Potentiometer
  • Kogellager; 2BB
  • Behuizing; Aluminium alloy
  • Behuizingsafmetingen; 40,5x20x25,5 mm ±0,2 mm
  • Gewicht; 50 gr ±10%
Leveringsomvang