KST X20-7.4-M-830-1 V8.0 HLS / PWM 38 kgcm @ 7,4 V
Niet op voorraad
  • 2500+ artikelen op voorraad
  • 14 dagen bedenktijd
Omschrijving
De servo levert een indrukwekkend koppel van 38 kgcm bij 7,4 V, met een reactietijd van slechts 0,13 seconde, ideaal voor RC-helikopters.
Bijzonderheden
  • Borstelloze DC-motor
  • Gehard stalen tandwielen
  • Extreem koppel en uitstekende snelheid
  • CNC-aluminium behuizing
  • 6 kogellagers
  • Contactloze sensor
Kenmerken
  • Nominale spanning; DC 6,0 V - 8,4 V
  • Koppel;
    - @7,4 V: 38,0 kgcm
  • Snelheid;
    - @7,4 V: 0,13 s/60°
  • Bedrijfstemperatuurbereik; -10℃ tot +65℃
  • Afmetingen behuizing; 40x20x40 ±0,2 mm
  • Gewicht; 80 gr ±10%