KST X20-7.4-M-805-1 HLS (High Life Span) 12 kgcm @ 8,4 V
Niet op voorraad
  • 2500+ artikelen op voorraad
  • 14 dagen bedenktijd
Omschrijving
De X20-7.4-M-805 staart servo levert een indrukwekkend koppel van 12 kgcm bij 8,4 V en een snelheid van slechts 0,030 s/60°, ideaal voor RC-helikopters van de 700–800 klasse. Deze servo is uitgerust met een borstelloze motor, een volledig CNC-gefreesde aluminium behuizing, en een HLS (High Life Span) gehard stalen tandwielkast. Met 6 kogellagers blijft de tandwieloverbrenging volledig spelvrij. Dankzij het uitstekende koppel en de hoge snelheid biedt deze servo precisie en vloeiende vluchtprestaties.
Bijzonderheden
  • Borstelloze DC-motor
  • Gehard stalen tandwielen
  • Extreem koppel en uitstekende snelheid
  • CNC-aluminium behuizing
  • 6 kogellagers
  • Contactloze sensor
  • HLS (High Life Span)
  • Ideaal voor 700-800 klasse RC helicopters
Kenmerken
  • Nominale spanning; DC 6,0 V - 8,4 V
  • Koppel;
    - @6,0 V: 9,0 kgcm
    - @7,4 V: 11,0 kgcm
    - @8,4 V: 12,0 kgcm
  • Snelheid;
    - @6,0 V: 0,040 s/60°
    - @7,4 V: 0,035 s/60°
    - @8,4 V: 0,030 s/60°
  • Bedrijfstemperatuurbereik; -10℃ tot +65℃
  • Afmetingen behuizing; 40x20x40 ±0,2 mm
  • Gewicht; 75 gr ±10%