KST X20-7.4-M-835-1 PF HLS / PWM Servo mit Posi. Feedback
Niet op voorraad
  • 2500+ artikelen op voorraad
  • 14 dagen bedenktijd
Omschrijving
De X20-7.4-M-835 servo is uitgerust met een borstelloze motor, een volledig CNC-gefreesde aluminium behuizing, en een compleet stel geharde stalen tandwielen in elke servo. De servo levert een indrukwekkend koppel van 40 kgcm bij 7,4 V en een snelheid van slechts 0,13 seconde.
Bijzonderheden
  • Borstelloze DC-motor
  • Gehard stalen tandwielen
  • Extreem koppel en uitstekende snelheid
  • CNC-aluminium behuizing
  • 6 kogellagers
  • Contactloze sensor
Kenmerken
  • Nominale spanning; DC 6,0 V - 8,4 V
  • Koppel;
    - @7,4 V: 40,0 kgcm
  • Snelheid;
    - @7,4 V: 0,13 s/60° (zonder belasting)
    - @7,4 V: 0,24 s/60° (met belasting)
  • Bedrijfstemperatuurbereik; -10℃ tot +65℃
  • Afmetingen behuizing; 40x20x40 ±0,2 mm
  • Gewicht; 80 gr ±10%