KST X20-7.4-M-820-1 HLS V8.0 PWM 30 kgcm @ 7,4 V
Niet op voorraad
  • 2500+ artikelen op voorraad
  • 14 dagen bedenktijd
Omschrijving
Bijzonderheden
  • Borstelloze DC-motor
  • Gehard stalen tandwielen
  • Extreem koppel en uitstekende snelheid
  • CNC-aluminium behuizing
  • 6 kogellagers
  • Contactloze sensor
Kenmerken
  • Nominale spanning; DC 6,0 V - 8,4 V
  • Koppel;
    - @7,4 V: 30,0 kgcm
  • Snelheid;
    - @7,4 V: 0,09 s/60°
  • Bedrijfstemperatuurbereik; -10℃ tot +65℃
  • Afmetingen behuizing; 40x20x40 ±0,2 mm
  • Gewicht; 75 gr ±10%